Навчаємось протистояти кризовим ситуаціям

Дата: 13.07.2021 11:02

7-8 липня секретар і прес-секретар селищної ради Ірина Гопайнич і Тетяна Чудна взяли участь у дводенному тренінгу «Ефективні кризові ситуації» для представників територіальних громад Миколаївської області, що відбувся у Миколаєві в рамках реалізації проєкту «Протидія дизінформації на Півдні та Сході України» за підтримки Європейського союзу.

Отримали великий досвід знань і практичні поради в процесі знайомства і спілкування з Естонським експертом (Герт Антсу), керівниками естонських територіальних громад (Катрі Райк, Андо Ківінберг), українськими і естонськими експертами з кризових комунікацій (Лариса Мудрак, Рауль Ребане, Артур Аукон).

Організатори та координатори Українського кризового медіа-центру (Ukraine crisis media center) спільно з Естонським центром східного партнерства (Estonian center of eastern partnership).

Тетяна Чудна: "Захід важливий, корисний і доречний з огляду на стрімке поширення фейків у сучасному медіапросторі. Дякую всім учасникам заходу за знайомство і спілкування, обмін досвідом між громадами Миколаївщини та Естонськими громадами!"