Десять переможців конкурсу "ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ" отримали відповідні сертифікати і підписали з ДТЕК договір про співпрацю

Дата: 13.07.2021 15:52

Сьогодні 10 переможців конкурсу «ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ», організованого ТОВ «ДТЕК ВДЕ» для Березанської громади, отримали сертифікати.

А також керівники ініціативних груп-учасниць підписали договір про співпрацю в рамках Конкурсу міні-грантів «ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ».

Березанський селищний голова Валерій Хоміцький з цього приводу сказав: «Березанська селищна рада підтримує співпрацю з надійним партнером – ДТЕК ВДЕ. Фінансове вливання в громаду завдяки подібним конкурсам сприяє розвитку інфраструктури населених пунктів громади, у тому числі маленьких і віддалених. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з ДТЕК ВДЕ».

Проєкти-переможці:

1. «Англійська – це здорово» (закупка й облаштування класу сучасним обладнанням для якіснішого вивчення англійської мови);

2. «Облаштування зони відпочинку в с. Краснопілля» (біля адмінбудівлі);

3. «Парк Сакура в Березанці» (на розі вулиць Молодіжна і Дмитра Донцова);

4. «Дитячий ігровий майданчик в с. Михайлівка»;

5. «Пришкільний спортивний майданчик «Мрія» в с. Ташине»;

6. «Будівництво літньої альтанки в с. Краснопілля» (на території дитсадка);

7. «Забезпечення безбар’єрного доступу» до зони відпочинку в с. Краснопілля» (біля адмінбудівлі);

8. «Дитячий сквер «Кіт у чоботях» в с. Дмитрівка»;

9. «Спортивний майданчик з вуличними тренажерами в с. Лимани» (на території навчального закладу);

10. «Ігрове обладнання для дитячого майданчика «Щасливе дитинство» в с. Щасливе» (на площі перед Будинком культури).

Із 15 липня починається робота над реалізацією проєктів.

Нагадаємо, що вчора,12 липня, відбулося засідання конкурсної комісії з підготовки та проведення Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», на якій саме й визначили 10 проєктів-переможців конкурсу «Громада своїми руками», що були подані з Березанської селищної територіальної громади. Всього було подано 14 проєктів на загальну суму фінансування 1 млн 36 тисяч гривень. Фонд фінансування конкурсу, що виділяє на впровадження проєктів ТОВ «ДТЕК ВДЕ» на 2021 рік, складає 675 тисяч гривень.

#Громадасвоїмируками