Дата: 14.07.2021 11:04

УВАГА! Оголошується початок формування конкурсної комісії

На виконання  рішення ХІІІ сесії VІII скликання від 13.07.2021 №11 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунального  некомерційного підприємства «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської селищної ради» головного лікаря (Директора)» у відповідності до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Х сесії VІII скликання від 21.05.2021 № 39 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Березанської селищної ради та типової форми контракту з його керівником».

Проводиться залучення кандидатур до конкурсної комісії:

• представники органу управління – 3 особи;
  • представники трудового колективу КНП «Березанський районний центр первинної медикосанітарної допомоги Березанської селищної ради», обрані на загальних зборах трудового колективу – 3 особи;
  • представники громадськості або особи (за згодою), делеговані, громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності ( за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при виконавчому комітеті по одній особі від кожного громадського об’єднання – 3 особи.

Вимоги до претендентів:

– відсутність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

– відсутність накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

– відсутність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати у письмовій формі до загального відділу Березанської селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення, 28.07.2021 включно за адресою вул. Центральна, буд. 33, смт. Березанка, кабінет № 10.

Селищний голова                                                                                   Валерій ХОМІЦЬКИЙ