Спільна нарада керівників комунальних підприємств селищної ради і податкової служби

Дата: 15.07.2021 16:54

15.07.2021 у залі засідань Березанської селищної ради відбулася нарада з керівництвом та бухгалтерами комунальних підприємств Березанської громади за участі заступника селищного голови Людмили Кравцової (Людмила Кравцова) та начальника Березанської ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Олександра Фойни (Александр Фойна). Основним предметом розмови була тема проведення звітності та аудиторської перевірки діяльності комунальних підприємств.

«Відповідно до чинного законодавства, комунальні підприємства повинні зі звітністю подавати довідки аудиторської перевірки. Ненадання такої довідки несе за собою адміністративну відповідальність» - зауважив керівник податкової служби.

Окрім того, обговорили питання проєкту Правил благоустрою на території Березанської громади, укладення договорів на проведення хімічно-бактеріального аналізу води по всіх комунальних підприємствах; дотримання графіків дезінфекції водопровідних мереж тощо.