Спільна нарада з питання співфінансування та утримання медичного закладу КНП «Центральна районна лікарня» Березанської селищної ради

Дата: 16.07.2021 14:58

Сьогодні, 16.07.2021, на базі КНП «Центральна районна лікарня » Березанської селищної ради відбулася спільна нарада за участі представників медичної установи та представників робочої групи Березанської і Коблівської територіальних громад. Перед початком наради представники Березанської громади від імені селищного голови Валерія Хоміцького привітали колегу Коблівської громади Світлану Талоху з ювілейним днем народження.

Предметом зустрічі наради було питання співфінансування та утримання медичного закладу КНП «Центральна районна лікарня» Березанської селищної ради обома громадами. Керівник закладу Наталя Таранова познайомила членів комісії з функціями установи, умовами роботи відповідно до ліцензії. На сьогодні лікарня (вторинна медицина) обслуговує мешканців Березанської і Коблівської громад та відпочиваючих Чорноморського узбережжя.

В ході обговорення члени комісії дійшли висновку: підготувати  юридичне і економічне обґрунтування можливої участі Коблівської громади у фінансуванні лікарні.

Наступну зустріч заплановано провести за тиждень за участі керівників медустанови, фінансистів та юристів обох громад.