В Березанській громаді продовжується вакцинація і ревакцинація проти COVID-19

Дата: 23.07.2021 11:23

Пункт щеплення Березанського центру первинної медико-санітарної допомоги отримав вакцину MODERNA виробництва США (1 ампула – 15 доз) та CORONAVAK виробництва Китай (1 ампула – 1 доза).

Вакцинуватись і ревакцинуватись може будь-яка особа, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Прохання до громадян, які планують робити щеплення вакциною MODERNA, записуватися попередньо для формування групи з 15-ти чоловік за телефоном (050)392-01-39 (лікар мобільної бригади по вакцинації Наталія Делюк).

Тих, хто бажає вакцинуватись та ревакцинуватись, але не мають змоги приїхати до Березанки, виїзна бригада обслуговуватиме за місцем проживання. Але попередньо треба зробити заявку з врахуванням, що: CORONAVAK - 1 доза, MODERNA – 15 доз.

Нагадаємо, що вакцинація відбувається відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках.