У Березанці відкрито пункт прокату для людей з особливими фізичними потребами

Дата: 27.07.2021 13:51

При Центрі з надання соціальних послуг Березанської селищної ради відкрито пункт прокату технічних та допоміжних засобів пересування для громадян з обмеженими фізичними можливостями. Пункт прокату знаходиться за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, буд. 46 (колишня адмінбудівля Територіального центру), телефон для довідок і замовлення (095)045-32-96.

Фото без опису Фото без опису

Пункт прокату надає в користування: милиці, палиці, ходунки, візки для дітей та дорослих. Послуги з прокату надаються особам, які звернулися до пункту й уклали відповідний договір.

Наявний фонд прокату – благодійницький внесок ВАТ «ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція», громадян Березанської громади та придбання за рахунок спецрахунку Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради.

Цей фонд, згідно з Положенням про пункт прокату, може поповнюватися засобами реабілітації за рахунок:

- безкоштовної передачі до пункту прокату від громадських організацій, благодійних фондів та окремих осіб;

- повернення фізичними особами до пункту прокату власних засобів реабілітації;

- придбання засобів за кошти місцевого бюджету;

- придбання пунктом прокату за наявні кошти від провадження господарської діяльності.

Хто бажає внести вклад у поповнення інвентарного фонду пункту прокату, будь ласка, приносьте, телефонуйте (05153)2-12-27 (відділ соціального захисту населення селищної ради, начальник Наталія Матвієнко). Будемо дуже вдячні.