XV сесія VIII скликання від 08.2021

Дата: 05.08.2021 11:48

Порядок денний ХV сесії  VІІІ скликання від 12.08.2021

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування та постійну комісію з планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) адміністративно-територіальної одиниці села Прогресівка"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки житлової та громадської забудови"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» на розроблення робочих проектів землеустрою щодо зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок"

Проєкт рішення №... "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

Постійна комісія  з питань планування бюджету, фінансів,

соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до  штатного  розпису  апарату територіальної громади Березанської селищної ради на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення «Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт та послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2021 році Березанської селищної ради», затвердженого рішенням чергової VI сесії VIII скликання  від 17.03.2021 № 21"