Проєкти рішень виконкому від 08.2021

Дата: 19.08.2021 10:44

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 26. 08.2021 року

Проєкт рішення №... "Про схвалення прогнозу  бюджету Березанської селищної  територіальної громади на 2022 – 2024 роки"

Проєкт рішення №... "Про утворення спостережної комісії при виконавчому комітеті Березанської селищної ради та затвердження положення"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  тарифів  на житлово-комунальні  послуги КП «Березань»

Проєкт рішення № ... "Про стан фінансово-господарської діяльності КП «Березань» за липень  2021 року"

Проєкт рішення №... "Про визначення уповноваженої особи   для здійснення повноважень щодо присвоєння, зміни адреси об’єктів будівництва, на внесення відомостей стосовно адреси  та отримання доступу до реєстру будівельної діяльності"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.07.2021 № 94 «Про  надання дозволу … Олені Миколаївні на вчинення правочину»

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.04.2021 року № 46  «Про затвердження   актів  з  визначення  та  відшкодування  збитків  власникам  та землекористувачам»

Проєкт рішення №... "Про несення змін до рішення виконавчого комітету від  23.03.2021року № 27   «Про затвердження   актів  з  визначення   та відшкодування  збитків  власникам  та землекористувачам»

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення № ..."Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.06.2015  №22  «Про  створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березанської селищної ради»

Проєкт рішення №... "Про підготовку закладів освіти Березанської селищної ради до нового  2021-2022 навчального  року"

Проєкт рішення № ..."Про підготовку закладів освіти до опалювального періоду 2021-2022 років"