Рішення позачергової XVI сесії VIII скликання від 20.08.2021

Дата: 20.08.2021 13:59

Порядок денний позачергової XVI сесії VIII скликання від 20.08.2021 р.

Протокол № 16 від 20.08.2021 р.

Рішення № 1 "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Березанської територіальної громади в особі Березанської селищної ради земельної ділянки сільськогосподарського призначення"

Рішення № 3 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 4 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 6 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність ДекушуІгору Миколайовичу, Декуш Вірі Іванівні, Декуш Олесі Олегівні,   Бережко Оксані Миколаївні, Декушу Олегу Миколайовичу"