Березанка відзначає 30-річчя Незалежності України разом усією громадою

Дата: 24.08.2021 22:43

З нагоди відзначення Дня Незалежності України в адміністративному центрі Березанської громади відбувся святковий концерт за участі місцевих аматорів художньої самодіяльності. Березанців і гостей свята вітали Березанський селищний голова Валерій Хоміцький, депутат Миколаївської обласної ради Володимир Погадаєв, депутат Миколаївської районної ради Антоніна Погадаєва зі своєю донькою Юлею.

Фото без опису Фото без опису

Родзинка свята – спільне виконання Гімну України всіма учасниками концерту та публікою під керівництвом диригента – заслуженої артистки естрадного мистецтва України, директора БК Ірини Зіміної-Яценко. Поклавши руку на серце, мелодійно, дружно, патріотично виконали Державний Гімн України!

На святковій авансцені виступили артисти Березанської громади: Анатолій Шатайло (Щасливе), Оксана Ходченко (Краснопілля), Катерина Лозова та танцювальний колектив БТШ під керівництвом Любові Сагайдачної (Березанка), Діана Богачук (Ташине), танцювальний флешмоб трьох хореографічних колективів Ташинської, Калинівської філій БК та БТШ, Нікіта Губернаторов і Альона Кривенко (Березанка), дует Богдана Білого і Тетяни Федчак (Малахове), сімейний дует Лариси Діденко і Богдана Білого (Малахове), Ірина Зіміна-Яценко (Березанка).

Фото без опису Фото без опису

Концерт підготували і провели директор Березанського БСК Ірина Зіміна-Яценко та директор Березанського ДЮСШ Віктор Поляков.

Фото без опису Фото без опису

Для учасників святкового заходу на подвірї біля Березанського селищного Будинку культури працювали атракціони, торговельні ятки з морозивом, напоями, різними їствами.

По завершенні урочистої і концертної частини святкового заходу для населення було влаштовано дискотеку.