Сонях пам’яті: березанці долучились до Всеукраїнської Акції вшанування захисників України

Дата: 27.08.2021 14:56

Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» 29 серпня визначено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Даним документом передбачено проведення Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях», який визначено символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, і означає відродження з найменшого чорного зернятка, як з української землі, нового життя.

Сонях — символ Дня пам'яті захисників України, який відзначать у  річницю Іловайської операції на Донбасі 29 cерпня.

"Саме тоді на полях Донеччини та Луганщини цвіли й квітли соняхи, і наші воїни гинули. За офіційною статистикою, загинуло 366 героїв і ще понад 400 отримали поранення і більше 40 є зниклими безвісти".

Селищний голова Валерій ХОМІЦЬКИЙ з працівниками соціального відділу поклали соняхи і живі квіти на могили загиблих земляків захисників України: Факи Антона Олександровича, Кунти Євгена Олександровича, Барского Олега Миколайовича. Світла пам’ять Героям.