Позачергова ХVIІ сесія VIII скликання від 09.2021 р.

Дата: 01.09.2021 10:20

Порядок денний від 02.09.2021 р.

Проєкт рішення № ..."Про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження прогнозу  бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки"

Проєкт рішення №..."Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту по КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладам загальної середньої освіти"

Проєкт рішення № ..."Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту по КПКВК 0611152 «Забезпечення діяльності інклюзивно - ресурсного центру"