Позачергова XVIІ сесія VIII скликання від 02.09.2021

Дата: 03.09.2021 10:13

Порядок денний  позачергової XVIІ сесії VIII скликання від 02.09.2021

Список депутатів і Результати поіменного голосування

Протокол засідання сесії № 17

Рішення № 1 "Про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2021 рік" (знято з контролю згідно з рішенням № 1 від 22.02.2022)

Рішення № 2 "Про затвердження прогнозу бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки."

Рішення № 3 "Про внесення змін  до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради  по КПКВК 061102«Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти»

Рішення № 4 "Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту по КПКВК 0611152 «Забезпечення діяльності інклюзивно - ресурсного центру»

Рішення № 5 "Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту по КПКВК 0611010 « Надання дошкільної освіти»

Рішення № 6 "Про внесення змін до структури та штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради  по КПКВК 0614060 «Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів»