Освітянам Березанської громади вручили нагороди та подарували концерт від Миколаївської обласної філармонії

Дата: 01.10.2021 15:42

01.10.2021 в Березанському селищному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти та святковий концерт за участі артистів Миколаївської обласної філармонії.

До освітян Березанської громади з вітальними промовами та словами вдячності й пошани звернулися очільник громади Валерій Хоміцький та начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської райдержадміністрації Інна Токар.

Фото без опису Фото без опису

«Саме від Вчителя, його професійних і людських якостей, багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни. Ви – головне багатство нашої освітньої системи. Завдяки Вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи і дітей розкриваються і реалізуються здібності учнів. Ви допомагаєте їм визначити своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях», - наголосив у своїй промові Валерій Альбінович.

З нагоди Дня вчителя сьогодні отримали нагородити різних рівнів багато вчителів громади.

Подяками  Міністерства освіти і науки за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та  вихованні учнівської молоді нагороджено Альону Радченко, учителя історії і правознавства Березанського закладу загальної середньої освіти, директора Березанського ЗЗСО.

Грамотами Миколаївської районної державної адміністрації  за сумлінну працю, професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено:

• Любов Янюк, директора Щасливського ЗЗСО,
  • Надію Гонтаренко, директора Лиманівського ЗЗСО;
  • Валентину Габерштро, директора Ташинського ЗЗСО;
  • Любов Капріян, директора Василівського ЗДО  «Дзвіночок»;
  • Наталію Бідняжевську, учителя англійської мови Березанського ЗЗСО.

Подяками  Березанської селищної ради  за сумлінну працю, професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено:

• Тетяну Балог, вихователя Березанського ЗДО «Сонечко»;
  • Анастасію Байдак, вихователя-методиста  Березанського ЗДО «Сонечко»;
  • Вікторію Жуковську, вихователя Калинівського ЗДО «Казка»;
  • Ірину Манзарук , викладачку Березанської дитячої музичної школи;
  • Геннадія Агафонова, викладача Березанської дитячої музичної школи.

Для освітянської когорти та гостей святкового заходу сьогодні виступали Лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, артисти Миколаївської обласної філармонії Ірина Лозова, Денис Мисанчук, Тетяна Урсанова, Дмитро Коньшин, Ольга Сторожук, Євген Геливер, Тетяна Пономарьова, Геннадій Шульгин, естрадний ансамбль ArtColorsBand, ансамбль народних інструментів «Узори», танцювальний колектив Миколаївської обласної філармонії. Артистам філармонії за чудовий концерт зал аплодував стоячи.

Фото без опису Фото без опису