Позачергова XIX сесія VIII скликання від 10.2021

Дата: 04.10.2021 16:33

Порядок денний позачергової ХІХ сесії  VІІІ скликання

Проєкт рішення №... "Про визначення департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проектів розвитку Миколаївської обласної адміністрації замовником на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт стадіону Фортуна по вул. Степова  смт Березанка Березанського району Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» на розроблення робочих проектів землеустрою щодо зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Березанської територіальної громади в особі Березанської селищної ради земельної ділянки сільськогосподарського призначення"

Проєкт рішення №... "Про укладення договорів сервітуту з ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»