Схвалено рішення про визначення замовника на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт стадіону Фортуна в смт Березанка»

Дата: 05.10.2021 12:56

05.10.2021 в залі засідань Березанської селищної ради під головуванням очільника Березанської громади Валерія Хоміцького відбулася позачергова XIX сесія VIII скликання. В роботі сесії взяли участь 17 із 26 депутатів селищної ради. На порядок денний виносилося 7 питань, які попередньо були розглянуті на профільних комісіях.

В результаті обговорень усі питання порядку денного були прийняті депутатами за більшістю голосів. Зокрема, було затверджено шість земельних рішень та рішення про визначення Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної адміністрації замовником на виконання робіт по об`єкту «Капітальний ремонт стадіону Фортуна по вул. Степова  смт Березанка, Березанського району Миколаївської області».

Попередньо Березанською селищною радою виготовлено кошторисну документацію (робочий проєкт) по об’єкту «Капітальний ремонт стадіону Фортуна». Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах станом на 07.04.2021 складає 13 млн 742 тис. 821 грн. З них будівельні роботи – 10 млн 539 тис. 329 грн. Устаткування, меблі, інвентар – 597 тис. 103 грн. Інші витрати – 2 млн 606 тис. 389 грн. Цю кошторисну документацію передано замовнику відповідно до рішення позачергової XIX сесії VIII скликання Березанської селищної ради від 05.10.2021 № 1. Реалізація проєкту буде проводитись за рахунок коштів державного та обласного бюджетів.

На виконання розпорядження Миколаївської облдержадміністрації від 18.03.2021 № 136-р «Про здійснення функції замовника», визначено замовником на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт стадіону Фортуна по вул. Степова, смт Березанка, Березанського району, Миколаївської області» Департамент містобудування архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної адміністрації та передано замовнику актом прийому-передачі кошторисно-проєктну документацію (робочий проєкт) та експертний звіт по вищевказаному об’єкту.

Фото без опису Фото без опису

Порядок денний, список депутатів, результати поіменного голосування та протокол засідання сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Березанської громади у розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення сесії», перехід за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1633427164/