Проєкти рішень виконкому від 10.2021

Дата: 05.10.2021 17:29

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від __. 10.2021 року

Проєкт рішення №... "Про  встановлення  тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання  теплової енергії, що виробляється  на установках  з  використанням  альтернативних  джерел  енергії  ТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Проєкт рішення №... "Про стан сплати земельного податку та орендної плати"

Проєкт рішення №... "Про роботу КП «Березань» за серпень 2021 р. та  виконання рішення виконкому від  26.08.2021 №114"

Проєкт рішення №... "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах"

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією КНП «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради та трудовим колективом на 2021-2025 роки"

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету  селищної ради на ІV квартал 2021 року"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту  будівництва Будівлі для заготівлі та зберігання кормів для тварин аквакультури ТОВ «Акваферма Тилігул»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту  будівництва будівлі  Розплідник морських видів риби, безхребетних та молюсків ТОВ «Акваферма Тилігул»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту  будівництва будівлі Насосна станція ТОВ «Акваферма Тилігул»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна Складу"

Проєкт рішення №... "Про зміну адреси  об’єкту нерухомості"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту  нерухомого майна 55/100 частки  магазину"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси виробничому об’єкту  з господарськими (допоміжними) будівлями   та спорудами  Садово-тепличний комплекс"

Проєкт рішення №... "Про надання статусу дитини-сироти"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу Сулімі Ользі Сергіївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу Мандибур Людмилі Михайлівні на вчинення правочину"