На базі Березанської територіальної громади стартував «Регіональний тиждень Миколаївської області» Всеукраїнської Асоціації ОТГ

Дата: 11.10.2021 08:35

08.10.2021 стартував «Регіональний тиждень Миколаївської області» Всеукраїнської Асоціації ОТГ, що проходив на базі Березанської територіальної громади у приміщенні Будинку культури. Участь у заході взяли очільники територіальних громад Миколаївської області, керівництво та старости Березанської громади.

«Регіональний тиждень» відкрив (он-лайн) голова Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціяція ОТГ» Олександр Корінний. Привітав учасників заходу голова Миколаївського регіонального (обласного) відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ Валерій Хоміцький і презентував учасникам заходу відеофільм про Березанську громаду, очільником якої є на даний час.

Модератор заходу Тарас Добрівський представив доповідачів дискусії «Регіонального тижня» - експерта з юридичних питань Всеукраїнської Асоціації ОТГ Маріанну Сивні та експерта-практика Асоціації ОТГ Івана Рубського, який 35 років працював в органах державної та місцевої влади міста Баштанка.

Фото без опису Фото без опису

Іван Васильович озвучив стратегічні цілі Асоціації, сформовані на підставі практичних напрацювань представників органів місцевого самоврядування, думок і висловлювань, що будуть узагальнені і подані до комітетів Верховної Ради.

Пріоритетні завдання:

-внесення змін до Конституції України в частині визначення положення про територіальні громади;

- впровадження мажоритарної системи виборів на місцевому рівні;

- внесення змін до функціонування місцевих державних адміністрацій префектурного типу;

- вдосконалення житлової політики (створення кодексів ОСББ);

- внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів щодо сплати та зарахування податку на доходи фізичних осіб за місцем проживання платника податку та місцем безпосереднього здійснення підприємницької діяльності;

- вдосконалення та врегулювання системи оподаткування сплати за землю;

- розробка комплексних просторових планів та повної інвентаризації земель територіальних громад;

- створення та імплементація національних стандартів послуг комунальних, медичних, соціальних, культурних послуг в громадах.

Фото без опису Фото без опису

Питання «Безпека в громаді» та «Управління людськими ресурсами в ОТГ» були представлені експертами платформ Галиною Ніколаєвою та Ларисою Кочур в режимі он-лайн.

На завершення заходу виступили Валерій Хоміцький та Тарас Добрівський про діяльність Миколаївського регіонального відділення Асоціації ОТГ.

#Всеукраїнськаасоціаціяорганівмісцевогосамоврядування

#Асоціаціяобєднанихтериторіальнихгромад