Завершено капітальний ремонт доріг по вулицях Молодіжна та Дмитра Донцова в Березанці

Дата: 12.10.2021 11:40

Відповідно до Плану соціально-економічного розвитку Березанської громади на 2021-2023 роки, завершено капітальний ремонт доріг (відновлення елементів покриття) по вулиці Молодіжній від Управління соціального захисту населення до магазину «Теремок» та по вулиці Дмитра Донцова від магазину «Теремок» до Банківського провулку.

Фото без опису Фото без опису

Незадовільний стан дорожнього покриття цих вулиць залишився в минулому. Відтепер цими дорогами, з активним рухом транспорту, можуть безперешкодно їздити автомобілі спецпризначення, надаючи медичну і пожежно-рятівні допомоги на селах Березанської громади,  та під’їжджати до державної установи УСЗН, газового господарства, переробного підприємства «Мрія», магазинів та багатоквартирних і приватних будинків.

Фото без опису Фото без опису

Ремонтні роботи проводились за рахунок обласного бюджету (вул. Молодіжна, 1 млн 600 тис. грн) та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам – на співфінансуванні з державного і селищного бюджетів (вул. Дмитра Донцова, 1 153 579 грн і 302 529 грн відповідно).

В наступному році планується провести капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Медична, Хлібна та будівництво дороги на Привокзальній вулиці у Березанці.