Майстриня з Березанки Тетяна Кравець відкрила в «Етносвітлиці» персональну виставку

Дата: 12.10.2021 22:00

12 жовтня відбулося відкриття персональної виставки талановитої майстрині з Березанки Тетяни Кравець на V обласному циклі «Нові імена Миколаївщини 2021-2022».

Майстриня підготувала для локації «Етносвітлиця» понад 30 робіт  із сучасного і традиційного видів мистецтва. Це вироби з соломоплетіння і паперової лози, інкрустовані солом’яні декоративні панно, ростові квіти та роботи з пластилінографії. Це справжні рукотворні шедеври в кращих українських національних традиціях.

З відкриттям виставки Тетяну Кравець привітали колеги по творчому цеху, представники Березанської селищної ради, директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова, яка особисто вручила майстрині грамоту обласного центру за збереження й розвиток української народної творчості.

Тетяна Кравець неодноразово презентувала свої вироби на обласних фестивалях, конкурсах, святах народної творчості, а також у виставковій залі Березанського Будинку культури. Майстриня має велику аудиторію поціновувачів свого таланту, адже у кожному виробі – часточка власної душі, часточка великого серця і любов до української культури. Тетяна Кравець з 2017 року – членкиня народної студії «Свічадо» Березанського Будинку культури, з 2020-го членкиня обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя».

Нині Тетяна працює у Березанському Будинку творчості школярів, навчає юних митців сучасному виду мистецтва – пластилінографії.

Бажаємо нашій майстрині талановитих учнів, цікавих креативних ідей та здійснення найамбітніших планів!

Виставка триватиме до 3 листопада на базі Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 41.