Вітання селищного голови з Днем захисників і захисниць України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва

Дата: 13.10.2021 19:26

Шановні захисники української землі!

Прийміть щирі вітання з Днем захисників і захисниць України, який символічно об’єднує величні свята – День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою та символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Це свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України.

Шановні захисники і захисниці, сердечно бажаю вам міцного козацького здоров’я, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра! Нехай любов до рідного краю й людська повага надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.