Готуємось до наради з Укрпоштою! До відома старост Березанської громади, керівників ЗМІ, установ, закладів освіти!

Дата: 18.10.2021 17:02

Готуємось до наради з Укрпоштою!

У зв’язку з підготовкою спільної наради з керівництвом Укрпошти щодо надання поштових послуг, Березанська селищна рада просить до 22.10.2021 надати конкретні рекомендації та пропозиції стосовно графіка та якості доставки періодики, пенсій, переказів тощо.

Ваші рекомендації та пропозиції або проблемні ситуації, що мали місце, будуть розглянуті і взяті до уваги Укрпоштою та винесені на спільне обговорення, яке планується після 25 жовтня. Це допоможе конструктивно вирішити проблему поштового сервісу на селі.

Письмові пропозиції надсилати на Березанську селищну раду, старостам або в коментарях під текстом.