Повідомлення RASFF: виявлено Salmonella в листі м’яти з Єгипту, що експортувалася з Німеччини в Україну

Дата: 20.10.2021 13:47

Головним управлiнням Держпродспоживслужби в Миколаївськiй областi  отримано лист Держпродспоживслужби вiд 12.10.2021 № 11.1.1-5/7569 «Щодо повідомлення RASFF від 11.10.2021 № 2021.5452».

Відповідно до повідомлення RASFF від 11.10.2021 № 2021.5452 виявлено Salmonella (presence/125g) в листі м’яти з Єгипту (експортер: United for Import  & Export, Hadka, El Fayoum Governorate) що експортувалося з Німеччини (імпортер: Krauter Mix GmbH, Abswind) до України (отримувач: ДП «Кондитерська Корпорація «Рошен», просп. Науки, 1, к.1, м. Київ, 03039).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка,  57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.