Березанська громада
Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Реформування Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України — Президент підписав указ

Дата: 25.10.2021 15:03
Кількість переглядів: 539

Реформування Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України — Президент підписав указ. Про це повідомляється на офіційному сайті  Міністерства та Комітету цифрової трансформації України https://thedigital.gov.ua/news/reformuvannya-derzhavnoi-sluzhbi-spetsialnogo-zvyazku-ta-zakhistu-informatsii-ukraini-prezident-pidpisav-ukaz.

Фото без опису

У січні 2022 року розпочнеться перший етап реформи Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Президент України підписав відповідний Указ. Концепція буде реалізована у два етапи до 2025 року.

Метою Концепції є реформування та розвиток Держспецзв’язку як сучасного органу, який забезпечує високоякісний захищений урядовий зв'язок і кіберзахист органів державної влади та критичної інфраструктури. Це передбачає запровадження уніфікованої системи планування та управління ресурсами на основі сучасних європейських та євроатлантичних підходів.

“Кібербезпека та захист персональних даних громадян — один з головних пріоритетів Мінцифри. Ця сфера повинна не просто бути на одному рівні з цифровізацією країни, а на крок попереду. Завдяки реформі Держспецзв’язку оптимізує свою структуру, позбудеться невластивих їй функцій та посилить кіберзахист об’єктів критичної інфраструктури. У результаті це дозволить Україні стати однією з найсильніших країн у галузі кіберзахисту, щоб кожен почувався безпечно в цифровій державі”, — зазначив Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

Концепція розвитку Держспецзв’язку допоможе: 

  • забезпечити надійний та якісний урядовий зв'язок у будь-який період;
  • покращити підготовку спеціалістів із кіберзахисту;
  • осучаснити інформаційно-телекомунікаційну інфраструктуру систем управління державою;
  • підвищити довіру українців до  діяльності служби та ефективність виконання завдань;
  • впровадити державно-приватне партнерство у сфері кібербезпеки;
  • розгорнути надійну систему захисту держреєстрів та критичної інфраструктури;
  • розширити співпрацю з Організацією Північноатлантичного договору з метою набуття повноправного членства України в НАТО.

«Всі заходи в межах реалізації стратегії дадуть змогу підвищити інституційну спроможність, а також оптимізувати організаційну структуру Держспецзв'язку», — наголосив голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь