Березанська майстриня Тетяна Кравець провела обласний навчальний майстер-клас «Традиції соломоплетіння»

Дата: 26.10.2021 13:17

У Миколаївському обласному центрі народної творчості у жовтні пройшла зустріч березанської майстрині Тетяни Кравець з творчими особистостями - педагогами Миколаївської міської станції юних техніків та колективом творчого об’єднання «Прибужжя», до якого належить і наша землячка.

Фото без опису Фото без опису

Куратор  «Етносвітлиці» Валентина Кривцова представила гостям майстриню з Березанщини та розповіла про символіку та традиції соломоплетіння. Затим педагоги долучились до практичної роботи по плетінню янгола з соломки.

А пані Тетяна познайомила учасників майстер-класу зі всіма тонкощами вирощування, збору та обробки соломки для плетіння й поетапно показала процес створення солом’яного янголятка.

Фото без опису Фото без опису

Гості «Етносвітлиці» мали чудову можливість познайомитись із персональною виставкою талановитої майстрині.

Нагадаємо, що  12 жовтня відбулося відкриття персональної виставки Тетяни Кравець на V обласному циклі «Нові імена Миколаївщини 2021-2022», де майстриня для локації «Етносвітлиця» підготувала понад 30 робіт із сучасного і традиційного видів мистецтва. Це вироби з соломоплетіння і паперової лози, інкрустовані солом’яні декоративні панно, ростові квіти та роботи з пластилінографії. Це справжні рукотворні шедеври в кращих українських національних традиціях.