Проєкти рішень виконкому від 11.2021

Дата: 12.11.2021 11:15

Порядок денний засідання виконавчого комітету від 26.11.2021

Проєкт рішення №... "Про створення  селищної координаційної ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про ведення обліку дітей шкільного віку у Березанській селищній раді"

Проєкт рішення №... "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну перебування малолітнього … Артема … в КНП  «Миколаївський обласний будинок дитини»

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну перебування малолітнього … Максима …в КНП  «Миколаївський обласний будинок дитини»

Проєкт рішення №... "Про соціальний захист  осіб, що повернулися з місць позбавлення волі"

Проєкт рішення №... "Про санітарну обрізку дерев в смт. Березанка та при в’їзді до селища, які становлять небезпеку для людей та заважають безпечному руху транспорту,  в осінньо-весняний період 2021-2022 року"

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств"

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Краснянського закладу загальної середньої освіти I-IIIступенів с. Красне на 2021-2024 рр."

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію колективного договору між керівником і профспілковим комітетом Лиманівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів на 2021-2025 рр."

Проєкт рішення №... "Про затвердження заходів щодо забезпечення життєдіяльності на території Березанської ТГ під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2021-2022 років"

Проєкт рішення №... "Про створення штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення у  осінньо-зимовий період на території Березанської ТГ під час несприятливих погодних умов в 2021-2022 роках"

Проєкт рішення №... "Про встановлення  поточних  індивідуальних технологічних  нормативів  використання питної  води  для  Прогресівського госпрозрахункового комунального підприємства"

Проєкт рішення №... "Про встановлення  поточних  індивідуальних технологічних  нормативів  використання питної  води для Щасливського комунального підприємства"