Дата: 24.11.2021 15:47

Березанська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної форми власності з метою її подальшого продажу.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності.

Основні характеристики земельної ділянки, що підлягає експертній грошовій оцінці:

Об’єкт оцінки – земельна ділянка несільськогосподарського призначення розташована за адресою: смт Березанка, вул. Новосельська, 11Ж в межах території Березанської селищної ради  Миколаївського району Миколаївської області, кадастровий номер: 4820955100:21:030:0025.

Площа - 0,0674 га.

Цільове призначення -  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ - 03.07).

Функціональне використання - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – нежитлова будівля склад.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки кадастровий номер: 4820955100:21:030:0025– 201 354,17 грн

Дата конкурсу – 29 грудня 2021 року

Місце проведення конкурсу – Миколаївська область Миколаївський район смт Березанка, вулиця Центральна 33 (адміністративне приміщення Березанської селищної ради)

Час проведення конкурсу – 10:00

Конкурс здійснюється відповідно до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна», затвердженого рішенням Березанської селищної ради від 23.03.2017 року № 15  зі змінами та доповненнями (далі – Положення).

Учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих  документів в  запечатаному конверті з позначкою «Конкурсна документація» та супровідним листом, який має містити опис документів, що перебувають у конверті.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до селищної  ради заяву на участь у конкурсі на кожний об’єкт окремо.                               .                                                       .
До заяви додаються:

• копії установчих документів претендента (для юридичних осіб) ;
  • копію довідки  з ЄДРПОУ (для юридичних осіб);
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);
  • копію паспорту (для фізичних осіб);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки, сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Крім того, необхідно надати копії документів, що підтверджують  практичний досвід  виконання робіт з подібного оцінювання майна.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання неповного пакета документів чи виявлення фактів подання недостовірної інформації, заява на участь у конкурсі не розглядатиметься.

Суб’єкт оціночної діяльності несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів.

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до Березанської селищної ради  за адресою: 57401, Миколаївська область Миколаївський район смт Березанка, вул. Центральна 33. Телефон для довідок: 0964975315 .

Документи для участі в конкурсі будуть прийматись до 09.00 год. 28 грудня 2021 року.