Міждисциплінарна команда Березанської селищної ради розглянула питання щодо вчинення домашнього насилля

Дата: 01.12.2021 16:20

Сьогодні, 01.12.2021, в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання міждисциплінарної команди з організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Розглядалося питання щодо вчинення домашнього насилля жителем села Комісарівка по відношенню до своєї дружини та трьох малолітніх дітей.

З правопорушником проведено профілактичну бесіду та попереджено про можливе притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності, а також вилучення дітей з родини.

Родину було поставлено на облік в Службі у справах дітей Березанської селищної ради, як таку, що опинилася у складних життєвих обставинах.

Довідково: станом на 01.12.2021 в Березанській громаді перебувають на обліку 87 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.