Рішення виконавчого комітету від 10.12.2021

Список членів виконкому від 10.12.2021

Порядок денний засідання виконкому від 10.12.2021

Протокол засідання виконавчого комітету від 10.12.2021 № 16

Рішення № 210 "Про схвалення проєкту рішення "Про бюджет Березанської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Рішення № 211 "Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Березанської селищної ради про доцільність призначення опікуна"

Рішення № 212 "Про надання суду подання органу опіки та піклування виконавчого комітету Березанської селищної ради щодо доцільності призначення опікуном"

Рішення № 213 "Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства "Березань"

Рішення № 214 "Про коригування тарифів на житлово-комунальні послуги по Краснянському ЖКП, Щасливському КП та КП "Ташинське"

Рішення № 215 "Про затвердження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Краснянського ЖКП на 2022 рік"

Рішення № 216 "Про упорядкування торгівлі на території Березанської селищної ради" (до даного рішення внесено зміни до пунктів 1, 2 та пункти 3, 4 виключити згідно з рішенням виконкому від 03.06.2022 № 47)

Рішення № 217 "Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна Складу-телятнику"