Проєкти рішень виконкому від 12.2021

Дата: 15.12.2021 16:21

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 30. 12.2021 року

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету Березанської селищної ради на 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження річних планів ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання КП «Ташинське», Прогресівського ГКП, Щасливського КП, КП «Дмитрівка»,  Краснопільського ГКП на 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водовідведення КП «Березань» на 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання КП «Березань» на 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про встановлення шляхом коригування тарифів на житлово-комунальні послуги по Прогресівському ГКП, Краснопільському ГКП, КП «Дмитрівка»

Проєкт рішення №... "Про встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження річних планів ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання КП «Ташинське», Прогресівського ГКП, Щасливського КП, КП «Дмитрівка»,  Краснопільського ГКП на 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію змін до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради на 2021-2025 роки"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Ганні Леонідівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу… Артуру Сергійовичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу… Олександру Петровичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу… Інні Олександрівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу…Орині Сергіївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Анні Юріївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Катерині Глебівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу… Людмилі Анатоліївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про затвердження протоколів: № 4 від 22.12.2021року та № 5 від 22.12.2021  року засідання  місцевої  комісії  для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання,наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"

Проєкт рішення №... Про внесення змін до пункту 15 в рішенні виконавчого комітету № 29 від 29.01.2021 року «Про затвердження   актів  з  визначення   та  відшкодування збитків  власникам  та землекористувачам»

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення № ... "Про затвердження Акту обстеження об’єкту нерухомого майна,  житловогоприміщення (будинку, квартири)"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Акту обстеження об’єкту нерухомого майна,  житловогоприміщення (будинку, квартири)"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Акту обстеження об’єкту нерухомого майна,  житлового приміщення (будинку, квартири)"

Проєкт рішення №... "Про погодження Плану функціонального відновлення полезахисних лісосмуг"