XXV сесія VIII скликання від 23.12.2021

Результати поіменного голосування

Протокол позачергової XXV сесії VIII скликання від 23.12.2021 № 25

Порядок денний

Рішення № 1 "Про бюджет Березанської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Рішення № 2 "Про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2021 рік"

(знято з контролю згідно з рішенням № 1 від 22.02.2022)

Рішення № 3 "Про продовження терміну дії рішення від 26.06.2018 року № 6 "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік на території Березанської селищної ради" на 2022 рік"

Рішення № 5 "Про продовження терміну дії рішення від 08.04.2019 року № 2 "Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Березанської селищної ради на 2019 рік" на 2022 рік"

Рішення № 6 "Про завтердження Програми розвитку місцевого самоврядування Березанської селищної ради на 2022-2025 роки"

Рішення № 7 "Про встановлення премії, надбавки та матеріальної допомоги Березанському селищному голові на 2022 рік"

Рішення № 8 "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

(внесено зміни згідно з рішенням № 6 від 20.12.2022 )

(внесено зміни згідно з рішенням № 9 від 16.03.2023)

Рішення № 9 "Про внесення змін до штатного розпису Трудового архіву Березанської селищної ради"

Рішення № 10 "Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Березанської селищної ради"

Рішення № 11 "Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Березанської селищної ради"

Рішення № 12 "Про затвердження Програми розвитку освіти Березанської селищної ради на 2022-2025 роки"

Рішення № 13 "Про завтердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Березанської селищної ради на 2022 рік"

Рішення № 14 "Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства "Березанська районна лікарня" Березанської селищної ради на 2022 рік"

Рішення № 15 "Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Березанська центральна районна лікарня" Березанської селищної ради на 2022 рік"

Рішення № 16 "Про внесення змін до рішення сесії № 8 від 23.12.2021 "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

Рішення № 17 "Про затвердження проєкту Комплексної програми захисту прав дітей Березанської селищної ради "Дитинство" на 2022-2023 роки"

Рішення № 18 "Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Березанської селищної ради"

Рішення № 19 "Про затвердження Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органу місцевого самоврядування на 2022-2024 роки"

Рішення № 20 "Про проведення інвентаризації земельної ділянки"

Рішення № 21 "Про проведення інвентаризації земельних ділянок"

Рішення № 22 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 23 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 25 "Про надання згоди ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ" на встановлення земельного сервітуту"

Рішення № 26 "Про завтердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 27 "Про завтердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України із земель постійного користування .сліпущенка Валерія Олександровича"

Рішення № 28 "Про надання дозволу громадянці України Івановій Наталі Іванівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки"

Рішення № 29 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину України Бєлусі Юрію анатолійовичу"

Рішення № 30 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Никислій Наталі Мирославівні"

Рішення № 31 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Риндюк Катерині Іванівні"

Рішення № 32 "Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кочетковій Юлії Анатолівні"

Рішення № 33 "Про зарахування земельної ділянки до земель запасу Березанської селищної ради"

Рішення № 34 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України"

Рішення № 35 "Про завтердження проекту землеустрою та надання згоди ТОВ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ" на встановлення земельного сервітуту"

Рішення № 37 "Про припинення права постійного користування на земельні ділянки Семченко Наталії Григорівни, Семченко Наталії Михайлівни"

Рішення № 38 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Янковому Миколі Івановичу"

Рішення № 39 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України Щедову Максиму Григоровичу, Логвіновій Любові Миколаївні"

Рішення № 40 "Про завтердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою створення громадського пасовища в Матіясівському старостинському окрузі"

Рішення № 42 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що надаються у власність громадянам України (78 громадян)"