Малеча й вихователі Березанського дитсадка «Сонечко» щедрувала в Березанській селищній раді

Дата: 14.01.2022 11:18

14 січня до Березанської селищної ради завітали щедрувальники Березанського ЗДО «Сонечко», щоб поділитися світлою новиною Різдва та привітати з новорічно-різдвяними святами. Малята і їхні вихователі заспівали різдвяні пісні та гарні щедрівки, засівали на добро, на щастя, на роботу гарну, на процвітання громади.

Фото без опису Фото без опису

У свою чергу, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький привітав щедрувальників зі святами й побажав усім здоров’я, гарних емоцій, затишного дитинства, щастя у кожен дім та подарував, як і годиться, щедрувальникам подарунки у торбинку.

Колектив Березанської селищної ради дякує малечі та їх наставникам за позитивні емоції, отримані під час святкового дійства.