У продовження медичної теми Березанської громади: упорядковуємо територію ЦРЛ

Дата: 17.01.2022 14:59

Березанська селищна рада продовжує звітувати про роботи, що проводяться у  медичній сфері громади. Віднедавна вирішена багаторічна проблема Центральної районної лікарні – відремонтовано 240 кв. метри під’їзної дороги до стаціонарного відділення невідкладних станів ЦРЛ (хірургічного, терапевтичного та інфекційного). Тепер і «швидка допомога» безперешкодно припарковується, і хворим та відвідувачам безпечно рухатися, і подвір’я упорядковане.

Загальна сума ремонтних робіт становить 139 900 гривень, з них 89 900 грн виділено  з бюджету Березанської селищної ради відповідно до рішення XXII сесії VIII скликання Березанської селищної ради від 17.11.2021 № 4 та 50 000 гривень – особистий внесок Березанського селищного голови Валерія Хоміцького.

Роботи по упорядкуванню території ЦРЛ та його приміщень продовжуватимуться. Слідкуйте за інформацією Березанської селищної територіальної громади.