Проєкти рішень виконкому від 02.2022

Дата: 17.01.2022 15:22

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 11.02.2022 року

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу…Орині Сергіївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Олександру Петровичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу… Олександру Петровичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу… Інні Олександрівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №..."Про  посилення охорони кабельних ліній  електрозв’язку на території Березанської селищної ради на 2022 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження переліку об’єктів  та видів робіт, на яких особи притягнуті до адміністративної відповідальності у  виді суспільно-корисних робіт, та особи, засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт, відбуватимуть покарання/стягнення протягом 2022 року"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  заходів  та  відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Проєкт рішення №... "Про взяття на квартирний облік гр. Іванова Олександра Васильовича"

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Березань»

Проєкт рішення №... "Про хід виконання Закону України «Про звернення громадян» за  2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність КП «Дмитрівка», КП «Ташинське», Краснянське ЖКП, Краснопільське ГКП, Прогресівське ГКП, Щасливське КП"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону"

Проєкт рішення №... "Про забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, робота із родинами, які опинилися у складних життєвих обставинах"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про селищну комісію з  питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із  заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, та інших  соціальних  виплат"

Проєкт рішення №... "Про встановлення шляхом коригування тарифів на житлово-комунальні послуги по КП «Березань» та Прогресівське ГКП"

Проєкт рішення №... "Про встановлення шляхом коригування тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії,що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ»

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про  встановлення опіки" (Ткачук Анастасія)

Проєкт рішення №... "Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (Тян)

Проєкт рішення №... "Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (Тян Олена)

Проєкт рішення №... "Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування" (Тян Максим)

Проєкт рішення №... "Про зміну адреси  об’єкту нерухомості виробничо-складське  приміщення"

Проєкт рішення №... "Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній матері Пуцулай Марині Анатоліївні"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу Абуздіній Ірині Сергіївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу Резниковій Олені Миколаївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... " Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березанської селищної ради від 02.07.2021 № 79"