До уваги виробників продовольчих товарів

Дата: 18.01.2022 16:32

За наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.01.2022 № 3 затверджено перелік суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість, зокрема борошно пшеничне, молоко пастеризоване, хліб житньо-пшеничний, яйця курячі, птиця (тушка куряча), олія соняшникова, та зможуть отримувати для своєї роботи газ внутріФото без описушнього видобутку з обмеженою націнкою 25 відсотків.

Увага! Прийом заявок на постачання газу в лютому приймається з 13:00  17 січня до 17:00 19 січня поточного року на електронну адресу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Gas.auction@mev.gov.ua та Міністерства аграрної політики та продовольства України o.sharuga@minagro.gov.ua

У подальшому подача заяви буде прийматися вищезазначеними міністерствами щомісячно до 5 числа.