ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ "ЗИМОВОГО КУБКУ-2022" З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 24.01.2022 14:30

22.01.2022 в Березанській територіальній громаді на базі Березанського ДЮСШ відбувся турнір з волейболу «Зимовий кубок-2022» серед юнаків та дівчат Березанської та Коблівської територіальних громад (8-11 класи).

В результаті проведених ігор, місця розподілились таким чином:

Серед дівчат 1 місце – Тузлівський заклад освіти; 2 місце – Рибаківський ЗЗСО; 3 місце – Березанська ДЮСШ.

Серед юнаків 1 місце – Рибаківський ЗЗСО; 2 місце – Тузлівський ЗЗСО; 3 місце – розділили Березанська ДЮСШ та Коблівський ЗЗСО.

Команди були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками, а кубки поїхали до Тузлівського та Рибаківського закладів загальної середньої освіти. Також подяками від директора Березанської ДЮСШ Віктора Полякова були нагороджені тренери команд Микола Калкутін (Тузли), Геннадій Чудін (Рибаківка), Володимир Трибуха (Березанка), Василь Фуштар (Коблеве) за популяризацію спорту та достойну підготовку команд до змагань.

Нагородження відбулося за фінансової підтримки депутата Миколаївської районної ради Antonina Pohadaieva.

зимовий кубок з   волейболу

Березанська ДЮСШ