В Миколаєві відбудеться персональна виставка березанської майстрині Стефанії Чаплигіної "Вирій кольорів"

Дата: 26.01.2022 09:30

29 січня о 13.00 в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна буде презентована виставка нашої землячки Стефанії Чаплигіної «Вирій кольорів».

На виставці будуть представлені декоративні панно, розписані акриловими та олійними фарбами, декоративні предмети, прикрашені оригінальним авторським розписом та живописні полотна.

Довідково: Стефанія зараз працює керівницею дитячого гуртка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Березанського Будинку творчості школярів Березанської селищної ради. Викладає образотворче мистецтво в Березанському й Коблівському закладах освіти.

Являється членом народного гурту «Свічадо» Березанського селищного Будинку культури та співпрацює з обласним народним творчим об’єднанням «Прибужжя» при Миколаївському обласному центрі народної творчості та культурно-освітньої роботи.