Протокол № 15 від 23.12.2021

Дата: 23.12.2021 14:01

23.12.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На порядку денному розглядали сім питання, а сме:

1. Про стан джерел протипожежного водопостачання в населених пунктах та на обєктах Березанської територіальної громади.

2. Про стан навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких повязана з організацією і здійсненням заходів з питань звхисту органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій Миколаївської області, удосконалення системи навчання.

3. Про завтердження плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надлзвичайних ситуацій Березанської ТГ на 2022 рік.

4. Про визначення пунктів любительського та спортивного рибальства.

5. Щодо готовності закладів охорони здоровя громади до роботи в умовах можливих відключень електроенергії.

6. Щодо скасування "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Березанської територіальної громади.

7. Про недопущення загибелі та травмування людей на пожежеах, подіях.

Більше інформації в Протоколі № 15, що опубліковано нижче.

Протокол чергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради від 23.12.2021 № 15.