Березанська громада увійшла до соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України». Запрошуємо всіх бажаючих до занять на спортивному майданчику!

Дата: 07.02.2022 16:55

Цей проєкт створений у 2020 році в рамках програми Президента України «Здорова країна» з метою організації та оздоровлення рухової активності громадян для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання наслідків.

Нещодавно на спортивному майданчику в Березанці навпроти закладу освіти з’явилися таблички з QR-кодами на п’яти локаціях, що зацікавили багатьох громадян. Так ось вони мають безпосереднє відношення до соціального проєкту.

Коли смартфон навести на QR-код, то на телефоні з’являється онлайн платформа з вправами на даній локації. Онлайн-тренування проводять відомі особистості.

Тренування проводяться на 5-ти локаціях: гнучкість, тонус м’язів, координація, сила, фітнес і мають 3 рівні, тобто займатися можуть початківці, досвідчені та фахівці.

Фото без опису Фото без опису

Слід зазначити, що з метою популяризації здорового способу життя в громаді серед різних верств населення та залучення до занять фізичними вправами, а також проведення різноманітних спортивних заходів на даному спортивному майданчику введено посаду інструктора з фізичної культури та спорту Березанської селищної ради.

Запрошуємо всіх бажаючих до занять на спортивному майданчику!

З питань занять на майданчику звертатися за телефоном 0734183723 (Капсамун Ілля Дмитрович).

#СоціальнийпроєктАктивніпаркилокаціїздоровоїУкраїни

#Березанськаселищнарада