Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо ліквідації Березанського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради

Дата: 01.02.2022 14:33

1. Найменування організатора громадського обговорення – відділ освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Миколаївської області.

Мета: Врахування думки жителів Березанської селищної ради щодо ліквідації Березанського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради.

1. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом встановленого зФото без описуаконодавством терміну (не менше ніж одного року з дати опублікування повідомлення про його проведення).
  2. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – відділ освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Миколаївської області.
  • Адреса: Миколаївська область, Миколаївський район, селище міського типу Березанка, вулиця Центральна, будинок 33 (перший поверх);
  • Телефон: (095) 791 07 85;
  •  Електронна адреса:osvita.berezanka.otg@ukr.net.
  1. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Смоляк Анастасія Володимирівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Миколаївської області.
  2. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором не менше ніж один рік з дати його оприлюднення до прийняття відповідного рішення. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на офіційному сайті Березанської селищної ради до прийняття відповідного рішення Березанської селищної ради.

Проєкт рішення №... "Про припинення діяльності Березанського вечірнього (змінного) закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради шляхом ліквідації (закриття)