Дата: 11.02.2022 12:41

В Березанській публічній бібліотеці відкрилась виставка до Дня виводу військ з Афганістану «Плакало небо дощами».

Будь-яка війна – це катастрофа для людства. Вона нехтує найбільшою цінністю на землі - людським життям. Правда про Афганську війну … Вона різна. Нерідко хвороблива і гірка. Про неї ми дізнаємося з книжок.

Фото без опису Фото без опису

Директорка Березанської публічної бібліотеки Євгенія Туманова запрошує мешканців громади відвідати виставку до Дня виводу військ з Афганістану: «На виставці представлені книги про події війни в Афганістані, про людські трагедії, що забрали життя сотень молодих бійців. Серед книг – «Афган: біль і пам’ять», в якій є колонка, присвячена нашому земляку Сергію Мазуренко з Калинівки (Кімівки), котрий загинув в Афганістані 7 жовтня 1983 року».

На наступному тижні в Калинівській бібліотеці-філії буде проведено патріотичну годину для юнацтва «Афганістан, обов’язок, честь, відвага».

#Афганістаннашбіль

#Березанськапублічнабібліотека