Рішення виконавчого комітету від 11.02.2022

Дата: 11.02.2022 15:37

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 11.02.2022 року

Список членів виконкому від 11.02.2022

Протокол засідання виконавчого комітету від 11.02.2022 № 1

Рішення № 1 "Про встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установах з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ "УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ"

(дане рішення визнано таким, що втратило чинність згідно з рішенням виконкому від 20.09.2022 № 77)

Рішення № 2 "Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства "Березань"

Рішення № 3 "Про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств за IV квартал 2021 року"

Рішення № 4 "Про встановлення шляхом коригування тарифів на житлово-комунальні послуги по КП "Березань" та ГКП "Прогресівське"

(внесено зміни до п. 7 згідно з рішенням виконкому № 25 від 09.02.2023)

Рішення № 5 "Про фінансово-господарську діяльність КНП "Березанська ЦРЛ"

Рішення № 6 "Про фінансово-господарську діяльність КНП "Березанський ЦПМСД"

Рішення № 7 "Про завтердження попереднього висовку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад"

Рішення № 8 "Про затвердження Положення про селищну комісію з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат"

Рішення № 9 "Про посилення охорони кабельних ліній зв'язку на території Березанської селищної ради на 2022 рік"

Рішення № 10 "Про завтердження переліку обєктів та видів робіт, на яких особи притягнуті до адміністративної відповідальності у виді суспільно-корисних робіт, та особи,  засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт, відбуватимуть покарання/стягнення протягом 2022 року"

Рішення № 11 "Про забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, робота з родинами, які опинилися у складних життєвих обставинах"

Рішення № 12 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березанської селищної ради від 02.07.2021 № 79"

Рішення № 13 "Про надання дозволу Абуздіній Ірині Сергіївні на вчинення правочину"

Рішення № 14"Про надання дозволу Резніковій Олені Миколаївні на вчинення правочину"

Рішення № 15 "Про надання дозволу Токар Інні олександрівні на вчинення правочину"

Рішення № 16 "Про надання дозволу Черній Орині Сергіївні на вчинення правочину"

Рішення № 17 "Про надання дозволу Боднарь Ганні Леонідівні на вчинення правочину"

Рішення № 18 "Про надання дозволу Заблоцькому Олександру Петровичу на вчинення правочину"

Рішення № 19 "Про надання дитині статусу дитин, позбавленої батьківського піклування"

Рішення № 20 "Про надання статусу дитин, позбавленої батьківського піклування"

Рішення № 21 "Про надання дитині статусу дитин, позбавленої батьківського піклування"

Рішення № 22 "Про надання дитині статусу дитин, позбавленої батьківського піклування"

Рішення № 23 "Про встановлення опіки"

Рішення № 24 "Про хід виконання Закону України "Про звернення громадян" за 2021 рік"

Рішення № 25 "Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Березанської селищної ради за 2021 рік"

Рішення № 26 "Про взяття на квартирний облік гр. Іванова Олександра Васильовича"

Рішення № 27 "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону"

Рішення № 28 "Про завтердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 29 "Про завтердження заходів та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Рішення № 30 "Про зміну адреси об'єкту нерухомості виробничо-складське приміщення"

Рішення № 31 "Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" багатодітній матері Пуцулай Анатоліївні"