В Березанській громаді обговорили Стратегію розвитку соціальних послуг на наступні чотири роки

Дата: 15.02.2022 16:12

15.02.2022 року в приміщенні Березанської селищної ради відбулося громадське обговорення Стратегії розвитку соціальних послуг Березанської громади на 2022-2025 роки. До обговорення були залучені спеціалісти соціальних служб селищної ради, депутати селищної ради, представники старшого покоління громади, громадських організацій, у тому числі «Червоного Хреста».

Розробник Стратегії начальник відділу соцзахисту селищної ради Наталія Матвієнко у співпраці з начальником Служби у справах дітей селищної ради Вірою Заблоцькою ознайомила присутніх з соціальними послугами, які надаються в громаді та їх фінансуванням із селищного бюджету. Із 17 базових в Березанській громаді надається 15 соціальних послуг.

Наталія Пилипівна представила для обговорення стратегічні завдання, а також запропонувала створити нові соціальні послуги з урахуванням потреб місцевого населення.

Фото без опису Фото без опису

В обговоренні  Стратегії взяли участь Валентина Дарієнко, Ганна Свинаренко, Валентина Буховець, Ганна Кушнір, Марія Семенова, Галина Чернеженко, Дмитро Делюк.

В результаті обговорення визначили найбільш витребувані соціальні послуги на даний час, а саме:

- відновлення роботи реабілітаційного центру денного перебування, де можна отримати низку медичних процедур, масажу;

- відновлення роботи Університету III віку;

- з травня поточного року розпочати роботу Клубу вихідного дня для людей похилого віку, де можна буде відвідувати танцювальні вечори та інші культурні заходи;

- заохочення людей похилого віку до здорового способу життя, зокрема до одного із найпопулярніших видів спорту –  скандинавської ходи, яку в Березанці започаткувала Марія Семенова;

- започаткувати волонтерський рух для допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями;

- продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу по створенню прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, патронатних родин, наставництва, аби надати можливість дітям відчути батьківську турботу та сімейний затишок.

Це перша ластівка обговорення Стратегії, до якого запрошуємо долучитися усіх мешканців громади. Свої пропозиції надавати за телефоном 066 189-30-35 (Наталія Матвієнко), (05153) 2-12-27 (відділ соціального захисту населення Березанської селищної ради).

Стратегія розвитку соціальних послуг Березанської громади на 2022-2025 роки (Завантажити для читання)