Стратегічна рада Березанської громади розглянула й обговорила результати громадського аудиту

Дата: 17.02.2022 14:06

17.02.2022 у приміщенні Березанської селищної ради під головуванням очільника громади Валерія Хоміцького відбулося засідання Стратегічної  ради Березанської селищної територіальної громади з метою моніторингу виконання Стратегії громади.

В ході засідання розглянули виклики та спланували подальші кроки розвитку місцевої демократії у громаді.

Команда експертів #ГромадськаПрефектура (Михайло Золотухін і Тетяна Золотухіна) доповіли про результати громадського аудиту нормативно-правового забезпечення реалізації стратегічної цілі 3.3.1. Стимулювання розвитку громадянського суспільста.

Обговорили проєкт  Плану розвитку соціальних послуг Березанської громади на 2022-2025 роки та скоординували практичні кроки щодо його впровадження.

Фото без опису Фото без опису

Методичний супровід розвитку місцевої демократії відбувається в рамках проєкту, що реалізується ГО ФРММ при партнерстві з Березанською селищною радою за підтримки #IRF та #EU4USociety, #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether