Березанська громада вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 11:37

Напередодні Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в Березанському селищному будинку культури відбувся захід, на якому представники установ та організацій Березанщини вшанували пам'ять тих, хто боровся за честь, правду і гідність українського народу та віддав своє життя в самому серці України на Інститутській вулиці 20 лютого 2014 року.

Нині ця вулиця є сокроментальною для киян та усіх українців – тут увічнена пам'ять відважних, сильних духом і стійких Героїв Небесної Сотні. Від нас пішли найкращі, ті, для кого сенсом життя були справедливість, гідність, свобода, Україна.

Фото без опису Фото без опису

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життя «Небесна Сотня». Всі учасники заходу згадали історію цих подій, переглядаючи відео «Майдан Гідності, Хвилина мовчання» та спілкуючись з учасником Євромайдану Ярославом Рогатинським, який сказав, що тільки в єдності наша сила.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих в Революції Гідності. Усім Героям Майдану була присвячена пісня у виконанні Ірини Романченко.

Слава Україні! Героям слава!

На заході була представлена книжкова тематична виставка «Воїни світла. Їх прийняло небо».

Фото без опису Фото без опису

Довідково: Березанська громада має учасників тих історичних подій, це Ярослав Рогатинський, Володимир Трибуха, Степан Носаль, Дмитро Карп та Микола Гладир, якого, на жаль, вже немає серед нас...

На заході були присутні представники Березанської селищної ради, Березанського закладу освіти, Березанського БТШ, управління цифрового розвитку Миколаївської РДА, редакції газети «Березань», 1 відділку Миколаївського РТЦК (військкомату).

Захід підготували працівники Березанського селищного БК та Березанська селищна публічна бібліотека.

#Небесна_Сотня #Революція_Гідності #Україна #Честь_свобода_єдність