Інформація по Березанській громаді станом на 9:40 29.04.2022

Дата: 29.04.2022 11:10

Громада працює у режимі воєнного часу, у період комендантської години з 21:00 до 6:00 ведеться патрулювання.

Поліція. Працює в посиленому режимі. Порушень немає. На Провідну неділю на кладовищах чергуватимуть наряди поліції. Прохання до всіх мешканців і гостей громади поставитися з розумінням до складного періоду воєнного часу, по можливості не створювати скупчення на кладовищах, пом’янути своїх рідних удома.

Бджолярам, які планують перевозити пасіку, узгодити це з селищною радою і поліцією.

Фото без описуСоцслужба. Станом на ранок 29.04.2022 на території громади зареєстровано 1375 внутрішньо переміщених осіб. Всі заяви реєструються вчасно. 17 чоловік вже отримали повідомлення на виплату компенсації внутрішньо переміщеним особам.

Райспоживтовариство. Працює у звичайному режимі. Магазини забезпечені всіма групами товарів.

Комунальна служба. На території громади щоденно проводиться благоустрій населених пунктів, вивозиться сміття, прибираються кладовища. Проблема з водопостачанням у Вікторвці закрита. Сьогодні КП «Березань» працює над покращенням водопостачання у Матіясовому. Проводиться робота по погашенню заборгованості за комунальні послуги. Прохання до всіх споживачів вчасно сплачувати за комунальні послуги, аби всі служби продовжували стабільно працювати. Нагадуємо, що вивіз твердих побутових відходів проводиться щоп’ятниці з 8:00.

Аптеки. Запрацювала аптека на Центральному ринку. Аптеки фармація завозять товар двічі на тиждень.

Медицина. Первинна ланка медичної допомоги працює в штатному режимі, за минулий тиждень звернулося 15 внутрішньо переміщених осіб, яким надано відповідну допомогу.

Вторинна ланка медичної допомоги працює в штатному режимі, на стаціонарі перебуває 17 хворих, з яких більшість тяжких (інсульти, інфаркти).

Газо-, електрослужби, МНС, Держпродспоживслужба працюють в штатному режимі. Надзвичайних ситуацій за минулий тиждень не було зафіксовано.

ЦНАП. Нагадуємо, що на сьогодні тимчасово призупинено деякі реєстраційні дії, зокрема прийом заяв на державну реєстрацію права власності (земельних питань) та інших речових прав на нерухоме майно.