8 травня - День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2022 09:48

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей, стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Сьогодні Україна вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною стали надзвичайні втрати упродовж 1939-1945 років українців та представників інших національностей, які проживали на нашій землі. Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир.

Очевидними є паралелі між подіями Другої світової війни і російсько-української війни початку ХХІ століття. Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агрессором, тому ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Тому сьогодні як ніколи актуальним є питання відзначення Дня пам’яті та примирення, що проходить 8 травня. Для вшанування як ветеранів Другої світової війни так і інших,хто постраждав від нацизму та двічі його пережив – тоді і зараз.

З вірою в перемогу та світле майбутнє нас та нашої славетної держави!