XXVII сесія VIII скликання

Дата: 16.05.2022 09:12

Порядок денний ХХVІІ сесії  VІІІ скликання від 20.05.2022

Рішення №… Про Звернення депутатів Березанської селищної ради 8 скликання до мешканців тимчасово окупованих територій Миколаївської та Херсонської областей, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ігнорування та не визнання будь-яких псевдореферендумів за «народну республіку»

Рішення №… Про внесення змін до Цільової програми територіальної оборони Березанської селищної ради на 2022–2026 роки

Рішення №... Про внесення змін до рішень селищної ради  від 11.12.2020 №21, І сесії VІII скликання « Про затвердження на посаду старости на території Березанської селищної ради» , від 12.10.2021 №5 « Про утворення старостинських округів»

Рішення №... Про внесення змін до фінансового плану КНП «Березанська ЦРЛ» Березанської селищної ради на 2022 рік

Рішення №... Про  надання згоди на списання майна, що належить до комунальної власності Березанської селищної ради, шляхом ліквідації