Рішення XXVII сесії VIII скликання від 20.05.2022

Список присутніх депутатів

Результати поіменного голосування

Протокол позачергової XXVII сесії VIII скликання від 20.05.2022 № 27

Рішення № 1 "Про Звернення депутатів Березанської селищної ради 8 скликання до мешканців тимчасово окупованих територій України, президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ігнорування та невизнання псевдореферендуму за "народну республіку"

Рішення № 2 "Про внесення змін до Цільової програми територіальної оборони Березанської сеоищної ради на 2022-2026 роки"

Рішення № 3 "Про внесення змін до фінансового плану КНП "Березанська ЦРЛ" Березанської сеоищної ради на 2022 рік"

Рішення № 4 "Про внесення змін до рішень селищної ради від 11.12.2020 № 21, I сесії VIII скликання "Про затвердження на посаду старости на території Березанської селищної ради" від 12.10.2021 № 5 "Про утворення старостинських округів"

Рішення № 5 "Про надання згоди на списання майна, що належить до комунальної власності Березанської селищної ради, шляхом ліквідації"